sprzedaż

Zjawiskowe 3 pokoje | 85m taras | projekt wnętrza

Kraków

typ nieruchomości:

Mieszkanie

typ transakcji:

sprzedaż

lokalizacja:

Kraków

numer oferty:

SRE000000591358

rok budowy:

2022

powierzchnia:

72.80 m²

liczba pokoi:

3

piętro:

1

cena za m²:

18612.64 zł

cena:

1355000.00 zł

Opis nieruchomości

Drodzy Państwo,
Mam przyjemność zaprezentować 72,80-metrowe, 3-pokojowe mieszkanie, z niesamowitym 85-metrowym tarasem w pobliskim sąsiedztwie krajobrazowego Podgórza oraz Kazimierza, mieszczący się tuż przy rondzie Matecznego w Naszym pięknym Krakowie.

Lokalizacja:
Rydlówka to rozwijająca się w szybki tempie, zielona część Krakowa granicząca z Podgórzem i Dębnikami. Zlokalizowana w sąsiedztwie ulic Marii Konopnickiej, Wadowickiej, Jana Brożka czy Rydlówki. Wszystkie sąsiadują z rzeką Wilgą. Dzięki niewielkiej odległości przystanków, za pomocą komunikacji miejskiej można dojechać praktycznie w każde miejsce w Krakowie. Obecność licznych tras rowerowych zachęca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Lokalizacja mieszkania pozwala połączyć zarówno rekreacyjna formę wypoczynku jak i korzystać z przywilejów mieszkania w pobliżu centrum – jednak z dozą większej ciszy i prywatności, nie wystawiając się na ciągłe zerkanie pieszych w okno.

Budynek:
Inwestycja do użytku została oddana końcem 2022 roku. Ostatni etap inwestycji to kameralny budynek, zaprojektowano w nim tylko 27 mieszkań, przestronne tarasy i balkony, a także lokale usługowe na parterze. W Inwestycji znajdziemy sklepy spożywcze, weterynarnie oraz żłobki i przedszkola, dzięki którym codziennie życie staje się łatwiejsze.

Mieszkanie:
Niezwykłym atutem związanym z samym mieszkaniem jest przede wszystkim jego lokalizacja i praktyczny układ. Mieszkanie o powierzchni 72,80 metrów, znajdujące się na 1 piętre posiada 3 pokoje, niesamowity 85-metrowy taras z bezpośrednim wyjściem z każdego pokoju. W mieszkaniu zostało wydrębnione pomieszczenie na pralnie. 

Do mieszkania przynależą podwójne, niezależne miejsca postojowe o powierzchni 12,50m2 każde, oraz komórka lokatorska o powierzchni 4,35m2

Aktualnie mieszkanie jest w trakcie wykańczania (opłacone zostało 60% całościowej kwoty prac remontowych). Na obecnym etapie istnieje możliwość wprowadzenia zmian w zakresie prac wykończeniowych. Plan aranżacji mieszkania i jego wykończenia możliwy do wglądu.

Finanse:
cena mieszkania: 1 355 000 złotych
cena podwójnego miejsca postojowego: 80 000 złotych
cena komórki lokatorskiej: 15 000 złotych 

Zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości w celu sprawdzenia, czy mieszkanie spełnia Twoje oczekiwania.

Klaudia Bebak
+ 48 789 806 243
klaudia@sulmarealestate.pl

Lokalizacja

Opiekun oferty

Klaudia Bebak

789806243

klaudia@sulmarealestate.pl

Umów się na spotkanie z opiekunem/-ką tej oferty. Zaproponuj datę i godzinę w formularzu, a my odezwiemy się, 
aby ustalić szczegóły.