sprzedaż

REZERWACJA Stare Podgórze | 3 pokoje 85m | piwnica

Kraków

typ nieruchomości:

Mieszkanie

typ transakcji:

sprzedaż

lokalizacja:

Kraków

numer oferty:

SRE000000375030

rok budowy:

2000

powierzchnia:

84.50 m²

liczba pokoi:

3

piętro:

1

cena za m²:

15600.00 zł

cena:

1 318 200.00 zł

Opis nieruchomości

Drodzy Państwo,
Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość z 3 pokojami, przestrzenią o powierzchni 84,5m w dzielnicy krajobrazowego Starego Podgórza oraz Kazimierza, mieszczący się 10 minut spacerem od Wisły.

Lokalizacja:
ul. św. Benedykta wychodzi od ul. Limanowskiego, dzięki temu posiada wszystkie jej atuty, jednocześnie zapewniając ciszę i spokój. Ulica ta jest bardzo krótka, a mimo to kameralna przez zamieszkiwanie jej blisko-żyjącego ze sobą społeczeństwa. Kameralność otoczenia doskonale współgra z urokliwym Podgórzem. Bezpiecznie możemy założyć, że dookoła budynku nic się nie wybuduje. W bliskiej odległości znajdziemy rozbudowaną sieć gastronomiczną, przystanek komunikacji miejskiej, punkty handlowo – usługowe. Rano w drodze do pracy mamy możliwość zgarnięcia do ręki świetnej kawy lub wypieków z pobliskich kawiarni i piekarni.

Budynek:
Budynek przeszedł w ostanim czasie odświeżenie klatek. W zeszłym roku natomiast miejsce miał remont elewacji. Pomiędzy budynkami inwestycji znajdziemy zamknięty dziedziniec, z zadbaną roślinnością, ogród dostępny wyłącznie dla mieszkańców oraz plac zabaw przez co zawsze możemy mieć swoje pociechy na oku. Dodatkowo zaznaczyć pragnę, że teren budynku jest zamknięty tylko dla mieszkańców, co daje poczucie dodatkowego bezpieczeństwa.

Mieszkanie:
Niezaprzeczalnym atutem mieszkania jest jego metraż i układ – 84,5 m2 – 3 pokoje z czego 2 sypialnie rozstawione na przeciwległych stronach mieszkania. Do tego otwarta kuchnia z salonem oraz łazienka i pomieszczenie gospodarcze, które można przekształcić na garderobę bądź odrębną pralnię. W mieszkaniu znajdują się drewniane okna. Całe mieszkanie nadaje się zarówno do odświeżenia i zamieszkania lub całkowitego remontu wedle potrzeb Klienta.

Mieszkanie posiada balkon o powierzchni 8m, miejsce postojowe na parkingu naziemnym z dostępem tylko dla mieszkańców oraz piwnicę o powierzchni ponad 6m.

Finanse:
Cena mieszkania: 1 318 200 zł
Cena piwnicy o powierzchni 6.20m (obligatoryjna): 20 000 zł
Cena miejsca postojowego naziemnego (nieobligatoryjne): 60 000 zł

Zapraszam do kontaktu i na prezentację. Chętnie rozważymy każdą ofertę i żadnej nie zostawimy bez odpowiedzi!

Klaudia Bebak
Licencjonowany pośrednik numer 29159
+48 789 806 243
klaudia@sulmarealestate.pl

Lokalizacja

Opiekun oferty

Klaudia Bebak

789806243

klaudia@sulmarealestate.pl

Umów się na spotkanie z opiekunem/-ką tej oferty. Zaproponuj datę i godzinę w formularzu, a my odezwiemy się, 
aby ustalić szczegóły.