zaopiekujemy się twoją nieruchomością

 abyś miał czas na to, co dla ciebie najważniejsze

Chcesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie? Każda nieruchomość i właściciel to inna historia, dlatego poświęcamy czas na wysłuchanie Waszych potrzeb i dobranie odpowiednich narzędzi, aby zrealizować Wasze marzenia. Tworzymy kameralne biuro nieruchomości z doświadczonym zespołem, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości.

Działamy na zasadzie umów premium (na wyłączność), aby w pełni wkomponować się do każdej indywidualnej potrzeby klientów którzy zdecydowali się z nami pracować. Jesteśmy w pełni zmotywowani i otwarci do działania. Jesteśmy partnerami w biznesie.

krok 1.

Ocena nieruchomości i spotkanie zapoznawcze celem zbadania potrzeb

Umów się z nami na spotkanie w nieruchomości celem poznania Twoich potrzeb, omówienie realnej ceny do uzyskania i dalszych planów po sprzedaży nieruchomości.

Znajomość całokształtu który wpływa na sprzedaż jest kluczowa dla Nas by móc dostosować naszą usługę do danej nieruchomości i sytuacji.

A teraz zaproponuj termin spotkania

krok 2.

Tworzenie oferty.

Zorganizowanie profesjonalnych materiałów do stworzenia oferty takich jak sesja zdjęciowa czy sesja filmowa. 

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Możesz wypełnić formularz poniżej.

A teraz zaproponuj termin spotkania.
Robert Sulma
Klaudia Bebak
Mateusz Misztal
Anna Mikhailova
Mateusz Woch
Patrycja Badowska
Oskar Sulkowski
Jakub Dudkowski
Weronika Rybkowska
Karol Liptak
Aleksandra Żyła
Antoni Maśląka

krok 3.

Działania off market

Działanie na rynku „Off Market”, by kierować ofertę do klientów z naszej unikalnej sieci kontaktów przed oficjalna promocją oferty. Współpracujemy z każdą agencją nieruchomości na terenie Polski i dzięki temu wszyscy realni klienci dowiedzą się o unikalnej ofercie na starcie.

krok 4.

Promocja oferty

Promocja na wszystkich istotnych portalach z nieruchomościami i pozycjonowanie oferty jak najwyżej by mogła przyciągać jak najwięcej klientów z różnych stron.

Usługi zawarte w ofercie

Sesja zdjęciowa i filmowa

promocja nieruchomości na portalach i w social mediach

obsługa sprzedażowa (prezentacje, odbieranie telefonów, negocjacje cenowe)

współpraca z wieloma agencjami na terenie krakowa

pomoc prawna i formalna przy dokumentacji

krok 5.

Kampania reklamowa

Utworzenie indywidualnej kampanii reklamowej w mediach społecznościowych. Dodatkowymi usługami w naszej ofercie są: home staging, home tour nieruchomości, wizualizacje nieruchomości, dom otwarty.

krok 6.

Prowadzenie oferty

Prowadzenie prezentacji, negocjacji, organizacja dokumentów aby zrealizować założenie sprzedażowe. 

fotografia

Estetyka oferty to jeden z filarów naszych jakościowych usług. Dlatego ogromną uwagę przykładamy do zdjęć i filmów prezentowanych nieruchomości – tak, aby podkreślić ich piękno i charakter. Sprawdź jak wydobywamy z nich to, co najlepsze.

fotografia

wciąż się wahasz? przeczytaj opinie naszych klientów

Jacek Muszynski
Jacek Muszynski
Czytaj więcej
Sulma to bardzo wyjątkowa agencja nieruchomości, z którą miałem przyjemność współpracować. Na szczególne słowa uznania zasługuje Pan Mateusz Woch, jego profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard obsługi zasługują na najwyższe pochwały. Pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła, było niezwykłe zaangażowanie w proces zakupu nieruchomości. Terminowość i doskonała komunikacja to kolejna cecha, co znacznie ułatwiło cały proces transakcji. Jestem niezmiernie zadowolony z współpracy z tym biurem . Dziękuję Panie Mateuszu za doskonałą obsługę, a biuru Sulma za profesjonalizm i wsparcie w procesie zakupu nieruchomości!
Jadwiga Zemanek
Jadwiga Zemanek
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem Misztalem! W pełni profesjonalny i kompetentny, zaangażowany w 100% w prowadzoną transakcje a do tego komunikatywny i zawsze uśmiechnięty! Wynajmując swoje mieszkania miałam dużo razy okazje spotkać agentów nieruchomości, ale to co reprezentuje sobą Pan Mateusz to po prostu KLASA ŚWIATOWA! Podsumowując jeśli, ktoś szuka profesjonalnej osoby do współpracy w wynajmie lub sprzedaży nieruchomości to z całego serca polecam współpracę z Panem Mateuszem!
Aleksandra Maslowska
Aleksandra Maslowska
Czytaj więcej
Korzystałam z usług Pana Oskara przy poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia. Zależało mi aby mieszkanie było jasne, z dobrym nasłonecznieniem oraz wykończone w wysokim standardzie. Po kilku dniach dostałam ofertę, która spełniła wszystkie kryteria. Uzyskałam również pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z najmem za co serdecznie dziękuje. Jestem zadowolona z usług i szczerze polecam.
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka
Czytaj więcej
Dzięki panu Robertowi sprzedałam dom szybko i na satysfakcjonujących mnie warunkach - i to w okresie postępującego spowolnienia na rynku nieruchomości. Pan Robert aktywnie poszukiwał klientów (i znalazł!) zorganizował profesjonalną sesję foto+dron, świetnie przygotował ofertę, przejął na siebie wszelkie obowiązki organizacyjne - po prostu zrobił to, co potrafi robić doskonale i w ciągu 3 tygodni (!) znalazł kupca na nasz dom. A to wszystko w miłej, pozytywnej atmosferze. Jeśli ktoś rozważa sprzedaż/wynajem nieruchomości przez agenta to zdecydowanie polecam Sulma Real Estate.
Agata Solon
Agata Solon
Czytaj więcej
Niniejszym postem chciałabym wyrazić ogromne podziękowania agencji Sulma Real Estate za wysoki poziom prowadzenia transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Pan Robert to człowiek, dla którego nie ma spraw nie do załatwienia i problemów nie do rozwiązania a do tego doskonale wyczuwa intencje i potrzeby klienta. I właśnie dlatego przez cały czas poszukiwania nabywcy i czyszczenia formalnych zaszłości ciążących na nieruchomości, miałam poczucie bezpieczeństwa że moje interesy są w dobrych rękach. Mogę z czystym sumieniem polecać wszystkim Agencję Sulma Real Estate jako uczciwą, rzetelną i działającą według nowoczesnych standardów firmę.
Poprzedni
Następny