znajdziemy dla ciebie wymarzony dom

abyś miał czas na to, co dla ciebie najważniejsze

Każda nieruchomość i właściciel to inna historia, dlatego poświęcamy czas na wysłuchanie Waszych potrzeb i dobranie odpowiednich narzędzi, aby zrealizować Wasze marzenia. Tworzymy kameralne biuro nieruchomości z doświadczonym zespołem, dzięki czemu jesteśmy w stanie oferować usługi najwyższej jakości.

Działamy z klientami poszukującymi indywidualnie i w oparciu o model współpracy na wyłączność, w której to my bierzemy na siebie profesjonalną i realną pomoc w znalezieniu nieruchomości dla Was.

krok 1.

Spotkanie zapoznawcze celem zbadania potrzeb

Umów się z nami na spotkanie podczas którego poznamy siebie i Twoje potrzeby mieszkaniowe.

krok 2.

Poszukiwanie idealnej oferty.

Przedstawienie wszystkich możliwych dostępnych nieruchomości z rynku, w tym ofert które jeszcze nie ujrzały światła dziennego (Off market). Współpracujemy z każdą agencją nieruchomości na terenie Polski i dzięki temu wszyscy realni klienci dowiedzą się o unikalnej ofercie na starcie.

krok 3.

Kupno nieruchomości.

Prezentacje wskazanych nieruchomości, pomoc w podjęciu decyzji i negocjacjach, aby finalnie zrealizować Twoje marzenie o własnej nieruchomości.

Potrzebujesz pomocy w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości? Możesz wypełnić formularz poniżej.

A teraz zaproponuj termin spotkania.

pomoc w finansowaniu

Planujesz kredytować zakup nieruchomości ale nie wiesz od czego zacząć? Pomagamy na każdym etapie zakupu nieruchomości i dlatego też współpracujemy z najlepszymi niezależnymi doradcami kredytowymi na rynku, którzy w prosty sposób pomogą Wam przejść przez ten etap w życiu.

Naszym partnerem jest najlepszy w swoim fachu: Adam Kowarski z Notus Finanse.

wciąż się wahasz? przeczytaj opinie naszych klientów

Jacek Muszynski
Jacek Muszynski
Czytaj więcej
Sulma to bardzo wyjątkowa agencja nieruchomości, z którą miałem przyjemność współpracować. Na szczególne słowa uznania zasługuje Pan Mateusz Woch, jego profesjonalizm, zaangażowanie i wysoki standard obsługi zasługują na najwyższe pochwały. Pierwszą rzeczą, która mnie zaskoczyła, było niezwykłe zaangażowanie w proces zakupu nieruchomości. Terminowość i doskonała komunikacja to kolejna cecha, co znacznie ułatwiło cały proces transakcji. Jestem niezmiernie zadowolony z współpracy z tym biurem . Dziękuję Panie Mateuszu za doskonałą obsługę, a biuru Sulma za profesjonalizm i wsparcie w procesie zakupu nieruchomości!
Jadwiga Zemanek
Jadwiga Zemanek
Czytaj więcej
Zdecydowanie polecam współpracę z Panem Mateuszem Misztalem! W pełni profesjonalny i kompetentny, zaangażowany w 100% w prowadzoną transakcje a do tego komunikatywny i zawsze uśmiechnięty! Wynajmując swoje mieszkania miałam dużo razy okazje spotkać agentów nieruchomości, ale to co reprezentuje sobą Pan Mateusz to po prostu KLASA ŚWIATOWA! Podsumowując jeśli, ktoś szuka profesjonalnej osoby do współpracy w wynajmie lub sprzedaży nieruchomości to z całego serca polecam współpracę z Panem Mateuszem!
Aleksandra Maslowska
Aleksandra Maslowska
Czytaj więcej
Korzystałam z usług Pana Oskara przy poszukiwaniu mieszkania do wynajęcia. Zależało mi aby mieszkanie było jasne, z dobrym nasłonecznieniem oraz wykończone w wysokim standardzie. Po kilku dniach dostałam ofertę, która spełniła wszystkie kryteria. Uzyskałam również pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych z najmem za co serdecznie dziękuje. Jestem zadowolona z usług i szczerze polecam.
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka
Czytaj więcej
Dzięki panu Robertowi sprzedałam dom szybko i na satysfakcjonujących mnie warunkach - i to w okresie postępującego spowolnienia na rynku nieruchomości. Pan Robert aktywnie poszukiwał klientów (i znalazł!) zorganizował profesjonalną sesję foto+dron, świetnie przygotował ofertę, przejął na siebie wszelkie obowiązki organizacyjne - po prostu zrobił to, co potrafi robić doskonale i w ciągu 3 tygodni (!) znalazł kupca na nasz dom. A to wszystko w miłej, pozytywnej atmosferze. Jeśli ktoś rozważa sprzedaż/wynajem nieruchomości przez agenta to zdecydowanie polecam Sulma Real Estate.
Agata Solon
Agata Solon
Czytaj więcej
Niniejszym postem chciałabym wyrazić ogromne podziękowania agencji Sulma Real Estate za wysoki poziom prowadzenia transakcji sprzedaży naszego mieszkania. Pan Robert to człowiek, dla którego nie ma spraw nie do załatwienia i problemów nie do rozwiązania a do tego doskonale wyczuwa intencje i potrzeby klienta. I właśnie dlatego przez cały czas poszukiwania nabywcy i czyszczenia formalnych zaszłości ciążących na nieruchomości, miałam poczucie bezpieczeństwa że moje interesy są w dobrych rękach. Mogę z czystym sumieniem polecać wszystkim Agencję Sulma Real Estate jako uczciwą, rzetelną i działającą według nowoczesnych standardów firmę.
Poprzedni
Następny