Anna

Sulma

fotografia

Fotografując nieruchomość najważniejsze dla mnie jest uchwycenie jej najlepszych cech i pokazanie jej potencjału klientom. Składa się na to nie tylko wybór odpowiedniej pory dnia do zdjęć, żeby pokazać światło wpadające do pokoi, ale także często aranżacja wnętrza drobnymi dodatkami, aby pokazać przyszłym wynajmującym/kupującym potencjał nieruchomości

Prywatnie cały czas poszerzam swoją wiedzę z zakresu historii sztuki, designu i architektury. Uwielbiam podróże, w szczególności te w których mogę podziwiać renesansowe dzieła i secesyjne kamienice. Najbardziej lubię fotografować miejsca z duszą, które opowiadają historię swoich właścicieli i zachęcają, żeby przysiąść lub zamieszkać w nich chociaż na chwilę.

W publikacji naszych ofert najważniejsze są jakość i profesjonalizm. Dlatego zatrudniamy na wyłączność uzdolnioną fotografkę z doświadczeniem w fotografii nieruchomości. W ramach naszej usługi oferujemy stylizację sesji zgodną z najnowszymi trendami w wystroju wnętrz, zdjęcia podkreślające zalety nieruchomości oraz filmy w jakości 4K. Przy współpracy z naszymi agentami zapewniamy dzięki temu najwyższą estetykę oferty nie obciążając żadnymi dodatkowymi kosztami.

stylizacja sesji

filmy w jakości 4K

brak dodatkowych kosztów

Nasze najlepsze realizacje